Dames 1 neemt deel aan de 3x3 competitie van de Nederlandse Basketball Bond en traint samen met de dames Recreanten. 

De competitie bestaat uit 5 speelrondes:
Speelronde 1 zaterdag 16 december 2023
Speelronde 2 zaterdag 6 januari 2023
Speelronde 3 zaterdag 24 februari 2023
Speelronde 4 zaterdag 30 maart 2023
Speelronde 5 zaterdag 11 mei 2023

 

Trainingen

Woensdag - 18:45 - 20:00 - De Binding

Lid worden?

Trainingen

Woensdag - 18:45 - 20:00 - De Binding

02-03-2024

B.A.S. X12 1 *
10:30 
De Binding - Biddinghuizen
LB-ZAC X12 4
B.A.S. X14 2
12:00 
De Binding - Biddinghuizen
Ceres X14 3
B.A.S. X14 1 (VR)
14:00 
De Binding - Biddinghuizen
LB-ZAC X14 2
B.A.S. M16 1
16:00
De Binding - Biddinghuizen
Ceres M16 1
B.A.S. M18 1 (VR)
18:00 
De Binding - Biddinghuizen
WSV M18 1
B.A.S. MSE 1
20:00 
De Binding - Biddinghuizen
Rebound '73 MSE 3

08-03-2024

Lay Back Kampen X12 2
19:00 
De Reeve - Kampen
B.A.S. X12 1 *
BV Orca's X14 2
19:00 
Sporthal de Vlechttuinen - Urk
B.A.S. X14 1 (VR)

09-03-2024

V.U.A.S. X14 2
12:00 
Sporthal 't Dok - Dronten
B.A.S. X14 2
Pluto, M18 2 (VR)
12:00 
Tarthorst - Wageningen
B.A.S. M18 1 (VR)
V.U.A.S. M16 1
15:30 
Sporthal 't Dok - Dronten
B.A.S. M16 1
LB-ZAC MSE 4
16:30 
Topsporthal Landstede - Zwolle
B.A.S. MSE 1

15-03-2024

Arta MSE 1
21:00 
De Waterwijck - Steenwijk
B.A.S. MSE 1

16-03-2024

B.A.S. X12 1 *
12:30 
De Binding - Biddinghuizen
Rebound '73 X12 3 *
B.A.S. X14 2
14:00 
De Binding - Biddinghuizen
BV Orca's, X14 3 (VR)
B.A.S. X14 1 (VR)
16:00 
De Binding - Biddinghuizen
Arta X14 2
B.A.S. M16 1
18:00 
De Binding - Biddinghuizen
Flevo Musketiers M16 2 *
B.A.S. M18 1 (VR)
20:00 
De Binding - Biddinghuizen
TONEGO'65-Picker Reds M18 1 (VR)

23-03-2024

LB-ZAC X14 2
11:00 
Het Victorium - Zwolle
B.A.S. X14 1 (VR)
Ceres X14 3
12:30 
Bosbadhal - Emmeloord
B.A.S. X14 2
WSV M18 1
15:00 
WSV Sporthal - Apeldoorn
B.A.S. M18 1 (VR)
Ceres M16 1
16:00
Bosbadhal - Emmeloord
B.A.S. M16 1
LB-ZAC X12 4
16:30 
Het Victorium - Zwolle
B.A.S. X12 1 *
B.A.S. MSE 1
20:00 
De Binding - Biddinghuizen
BV Vikings MSE 1

06-04-2024

Red Giants, X12 1 (VR)
10:00 
Sporthal Ezinge - Meppel
B.A.S. X12 1 *
Red Giants X14 2 (VR) *
10:00 
Sporthal Ezinge - Meppel
B.A.S. X14 2
LB-ZAC M16 2
11:00 
Het Victorium - Zwolle
B.A.S. M16 1
B.V. Isala M18 1
16:00 
De Kroon - Deventer
B.A.S. M18 1 (VR)
BV Orca's MSE 3
20:00 
Sporthal de Vlechttuinen - Urk
B.A.S. MSE 1

13-04-2024

B.A.S. X12 1 *
12:30 
De Binding - Biddinghuizen
Flevo Musketiers X12 2
B.A.S. X14 2
14:00 
De Binding - Biddinghuizen
Lay Back Kampen X12 1
B.A.S. X14 1 (VR)
16:00 
De Binding - Biddinghuizen
Be Quick '28 X14 1
B.A.S. M16 1
18:00 
De Binding - Biddinghuizen
BV Orca's, M16 1 (VR) *
B.A.S. M18 1 (VR)
20:00 
De Binding - Biddinghuizen
Risne Stars M18 1

19-04-2024

G.S.Stars X14 1 (VR)
19:15 
't Huiken - Elburg
B.A.S. X14 1 (VR)

17-02-2024

B.A.S. MSE 1
33 - 47
Arta MSE 1

10-02-2024

Risne Stars M18 1
49 - 44
B.A.S., M18 1 (VR)
B.V. Isala MSE 3
44 - 83
B.A.S. MSE 1
Flevo Musketiers X12 2
63 - 50
B.A.S. X12 1 *
Lay Back Kampen X12 1
46 - 40
B.A.S. X14 2
Be Quick '28 X14 1
46 - 42
B.A.S., X14 1 (VR)

09-02-2024

BV Orca's, M16 1 (VR) *
39 - 68
B.A.S. M16 1

27-01-2024

Flevo Musketiers M16 2 *
40 - 62
B.A.S. M16 1
B.V. Isala MSE 2
75 - 57
B.A.S. MSE 1
TONEGO'65-Picker Reds M18 1 (VR)
47 - 50
B.A.S., M18 1 (VR)
Rebound '73 X12 3 *
16 - 57
B.A.S. X12 1 *

26-01-2024

Arta X14 2
39 - 73
B.A.S., X14 1 (VR)
BV Orca's, X14 3 (VR)
27 - 46
B.A.S. X14 2

20-01-2024

B.A.S. MSE 1
57 - 62
Be Quick '28 MSE 2
B.A.S., M18 1 (VR)
78 - 57
B.V. Isala M18 1
B.A.S. M16 1
49 - 53
LB-ZAC M16 2
B.A.S., X14 1 (VR)
29 - 43
G.S.Stars X14 1 (VR)
B.A.S. X14 2
108 - 25
Red Giants X14 2 (VR) *
B.A.S. X12 1 *
49 - 32
Red Giants, X12 1 (VR)

13-01-2024

B.A.S., M18 1 (VR)
69 - 79
Pluto, M18 2 (VR)
B.A.S. M16 1
45 - 53
V.U.A.S. M16 1
B.A.S., X14 1 (VR)
54 - 32
BV Orca's X14 2
B.A.S. X14 2
54 - 50
V.U.A.S. X14 2
B.A.S. X12 1 *
40 - 51
Lay Back Kampen X12 2

12-01-2024

BV Orca's MSE 4
38 - 36
B.A.S. MSE 1

16-12-2023

Flevo Musketiers X14 2
51 - 50
B.A.S., X14 1 (VR)
SV Twello, M16 1 (VR) *
53 - 48
B.A.S. M16 1

09-12-2023

Flevo Musketiers M18 2
26 - 63
B.A.S., M18 1 (VR)
Flevo Musketiers X12 2
56 - 34
B.A.S. X12 1 *
Rebound '73 X14 2
19 - 86
B.A.S., X14 1 (VR)
Red Giants M16 1
60 - 33
B.A.S. M16 1

08-12-2023

G.S.Stars X14 1 (VR)
37 - 42
B.A.S. X14 2

02-12-2023

B.A.S. MSE 1
34 - 63
BV Orca's MSE 3
B.A.S., M18 1 (VR)
48 - 55
Hanze Stars, M18 1 (VR)
B.A.S. M16 1
85 - 26
Hanze Stars, M16 2 (VR)
B.A.S., X14 1 (VR)
67 - 40
LB-ZAC X14 2
B.A.S. X12 1 *
54 - 12
Hanze Stars X12 2

25-11-2023

B.A.S., M18 1 (VR)
53 - 39
WSV M18 1
BV Vikings MSE 1
105 - 44
B.A.S. MSE 1
B.A.S., X14 1 (VR)
57 - 58
BV Orca's X14 2
B.A.S. X14 2
67 - 21
LB-ZAC X14 3
B.A.S. X12 1 *
57 - 7
BV Orca's X12 3

18-11-2023

LB-ZAC X12 5
B.A.S. X12 1 *
LB-ZAC X12 5
20 - 0
B.A.S. X12 1 *
De Snipers X14 2
30 - 78
B.A.S. X14 2

17-11-2023

B.A.S. M16 1
79 - 43
Arta, M16 1 (VR)

11-11-2023

B.A.S. MSE 1
48 - 69
LB-ZAC MSE 4
B.A.S., M18 1 (VR)
69 - 37
Ceres M18 1
B.A.S. M16 1
44 - 33
LB-ZAC M16 3
B.A.S., X14 1 (VR)
54 - 69
Ceres X14 2
B.A.S. X14 2
89 - 30
Ceres X14 3
B.A.S. X12 1 *
51 - 30
WSV X12 2 *

04-11-2023

Rebound '73 MSE 3
84 - 62
B.A.S. MSE 1
Flevo Musketiers M16 2 *
31 - 49
B.A.S. M16 1
Lay Back Kampen M18 1 *
29 - 60
B.A.S., M18 1 (VR)
Lay Back Kampen X14 2
42 - 55
B.A.S. X14 2
Lay Back Kampen X14 1
56 - 54
B.A.S., X14 1 (VR)

28-10-2023

B.A.S. MSE 1
79 - 39
B.V. Isala MSE 3
B.A.S., M18 1 (VR)
52 - 50
De Snipers M18 1
B.A.S. M16 1
45 - 33
WSV M16 2
B.A.S. X14 2
57 - 34
Basketball All Stars Epe X14 2 (VR)
B.A.S., X14 1 (VR)
24 - 44
Basketball All Stars Epe X14 1
B.A.S. X12 1 *
49 - 25
De Snipers X12 2 *

13-10-2023

Lay Back Kampen X12 2
35 - 51
B.A.S. X12 1 *

07-10-2023

Rebound'73 X14 3 (VR)
48 - 44
B.A.S. X14 2

06-10-2023

Arta X14 2
38 - 57
B.A.S., X14 1 (VR)
Arta X12 1
52 - 36
B.A.S. X12 1 *
BV Orca's, M16 1 (VR) *
66 - 45
B.A.S. M16 1

30-09-2023

B.A.S. MSE 1
55 - 74
B.V. Isala MSE 2
B.A.S., M18 1 (VR)
83 - 60
LB-ZAC M18 2
B.A.S. M16 1
69 - 60
B.V. Isala M16 1
B.A.S., X14 1 (VR)
42 - 57
Be Quick '28 X14 1
B.A.S. X14 2
63 - 25
BV Orca's X14 4
B.A.S. X12 1 *
37 - 41
Be Quick '28 X12 1

23-09-2023

Rebound '73 M16 2
32 - 44
B.A.S. M16 1
V.U.A.S. X12 3
20 - 0
B.A.S. X12 1 *
V.U.A.S. X12 3
20 - 0
B.A.S. X12 1 *
BV Orca's, X14 3 (VR)
24 - 31
B.A.S., X14 1 (VR)
V.U.A.S. X14 2
54 - 42
B.A.S. X14 2

22-09-2023

V.U.A.S., M18 1 (VR)
56 - 43
B.A.S., M18 1 (VR)
Be Quick '28 MSE 2
62 - 39
B.A.S. MSE 1

16-09-2023

B.A.S. MSE 1
43 - 47
BV Orca's MSE 4
B.A.S., M18 1 (VR)
46 - 48
Red Giants, M18 1 (VR)
B.A.S. M16 1
45 - 30
V.U.A.S. M16 1
B.A.S., X14 1 (VR)
26 - 108
Red Giants, X14 1 (VR)
B.A.S. X14 2
45 - 31
Red Giants X14 2 (VR) *
B.A.S. X12 1 *
61 - 27
Red Giants, X12 1 (VR)
B.A.S. MSE 1
1BV Vikings MSE 11120971 - 548
2BV Orca's MSE 31320912 - 671
3Be Quick '28 MSE 21320817 - 689
4B.V. Isala MSE 21216846 - 776
5LB-ZAC MSE 41316769 - 670
6Rebound '73 MSE 31314779 - 748
7BV Orca's MSE 4148669 - 849
8Arta MSE 1126551 - 708
9B.A.S. MSE 1134670 - 809
10B.V. Isala MSE 3122483 - 999

B.A.S. M18 1 (VR)
1Risne Stars M18 148243 - 187
2TONEGO'65-Picker Reds M18 1 (VR)34152 - 147
3B.A.S. M18 1 (VR)44241 - 232
4WSV M18 144202 - 211
5Pluto, M18 2 (VR)42229 - 245
6B.V. Isala M18 130148 - 193

B.A.S. M16 1
1LB-ZAC M16 248261 - 155
2V.U.A.S. M16 148222 - 123
3B.A.S. M16 144224 - 185
4Ceres M16 142191 - 283
5BV Orca's, M16 1 (VR) *40145 - 197
6Flevo Musketiers M16 2 *40153 - 253

B.A.S. X14 1 (VR)
1G.S.Stars X14 1 (VR)48209 - 154
2BV Orca's X14 246223 - 137
3B.A.S. X14 1 (VR)44198 - 160
4LB-ZAC X14 244186 - 201
5Be Quick '28 X14 142156 - 193
6Arta X14 240110 - 237

B.A.S. X14 2
1Lay Back Kampen X12 148256 - 145
2B.A.S. X14 246248 - 148
3Ceres X14 344192 - 170
4BV Orca's, X14 3 (VR)44162 - 148
5V.U.A.S. X14 242184 - 195
6Red Giants X14 2 (VR) *4098 - 334

B.A.S. X12 1 *
1Lay Back Kampen X12 2510243 - 111
2Flevo Musketiers X12 246207 - 138
3B.A.S. X12 1 *44196 - 162
4Red Giants, X12 1 (VR)44159 - 153
5LB-ZAC X12 452125 - 219
6Rebound '73 X12 3 *4060 - 207